stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów jest na tyłach, aczkolwiek gdyby jednak przypatrzeć się temu akuratniej polscy producenci są w stanie pokazać ludziom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od modnych fasonów do wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego kryje się problem nabywców? Brak odpowiednich umiejętności projektantów czy też szukający ludzie są za bardzo rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie widząc że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, czy innej odzieży klienci nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów a wystarczy jedynie zbadać polski asortyment.

Reasumując spróbujmy polubić to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę Polskim handlowcom oraz pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty