slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znacie trzy podstawowe słowa opisujące stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i wyglad. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Jakich doznań pragną kobiety? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują oby dwie ze stron? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość lubi kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie akceptują zachowania na zabój pochłoniętego mężczyzny. Jak często mówią z jednej strony pragną czułości, zaangażowania w uczuciach, jednakże z drugiej strony w sekrecie pragną by ich facet czasami stawiał opór, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom także kochają zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom pięknych kobiet? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj jej mniejsze lub wielkie potrzeby, ażeby pamiętać jakie z nich bywają najważniejsze oraz na tych skup się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno zawsze wygasa. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty