producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby jubilerskie posrebrzane, czy też srebrne? Które z nich nabywamy rzadziej? Ten spór ma miejsce stosunkowo sporo czasu na rynku. W tej chwili postaramy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Choć temat nie jest takie nieskomplikowane jak się wydaje. Oba typy wyrobów jubilerskich mają ukryte minusy choć i poważne pozytywne aspekty posiadania.
Biżuteria prawdziwa – z reguły produkuje się ją z czystego metalu. Z tego powodu jest dużo więcej warta. Tworzy się ją obrabiając rudy srebra. Pozostaje znacznie bardziej prestiżowa i dokładnie z tego powodu regularnie wybierają ją klienci z klasy średniej. Także ważne pozostaje punkt jej sprzedaży, zwykle pozostają to salony złotnicze. Pozostaje ładnie pokazana w oświetlonych, gablotach. Podczas jej kupna często zainkasujemy eleganckie szkatułkę. W takim salonie obsługa z pewnością będzie lepsza i lepiej wykwalifikowana. Wyroby jubilerskie z metali szlachetnych o czym także nie wolno pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria sztuczna – pozostaje z reguły wytwarzana ze stopów metali zwykłych, a wykańcza się ją nieznaczną kożuchem złota. Te produkty w miarę w nie długim czasie niszczeją i kobiety kupują nowe. Ich największa pozytywna strona to jak najbardziej niewielka cena sprzedaży. Z przykrością mówimy, że potrafi wywoływać uczulenia, bardzo często modele z dodatkiem miedzi. Co ważne rodzaje sztucznej biżuterii pozostają niezwykle oryginalne z uwagi na mieszankę, bez owijania w bawełnę dużo prościej ją wyprodukować. Sety tutaj bardzo często składają się z dwóch części – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria prawdziwa jest ładniej wykończona i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jednak pozostaje zdecydowanie w wyższej cenie, ale także nie niszczy się w takim tempie jak sztuczna. Z drugiej strony kolekcje sztucznej biżuterii pozostają ładniejsze i w niższej cenie. Jaki gatunek pozostaje lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty