ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale plotkarskie oraz poradniki pisane są najczęściej o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla kobiet. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęto że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat ubioru czy też dbania o wygląd. Damy myślą że nie warto pytać faceta o to co ubierze, ma ubrane, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że faceci bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy oświadczamy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda męska w Polsce ma się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja demonstrowania odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących odstrasza nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, jak mówią koniecznie granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty