bizuteria-2020.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby Złotnicze jest to określenie bardzo szerokie. Jak można je podzielić? Z przekonaniem biorąc pod uwagę surowiec, z jakiego pozostają zrobione i które dodatki wykorzystano. Tutaj tymczasem zrobimy kategoryzację rodzajową biżuterii.
Zawieszki na Łańcuszku – ubóstwiane przez wieki, zarówno przez kobiety jak i facetów. Subtelna przywieszka na łańcuszku z reguły umieszczona na szyi – sedno damskiego wdzięku.
Kolczyki to następny gatunek nie tylko damskich produktów jubilerskich. Najczęściej wytwarza się je ze złota. Wyróżniamy kilka klas spięć, na przykład Angielski. Właśnie one są najpopularniejsze pod względem produkcji zbranży złotniczej.
Sygnety (pierścionki) od wieków ozdabiają również męską dłoń. Są takie zwyczajne, choć bywają też sztuki z diamentami. Zazwyczaj mają jakąś symbolikę.
Manele – niewielkie łańcuszki jakie panie zazwyczaj noszą na nadgarstek, jednak czasami i na nogę, w ostatnich czasach stało się to niezwykle „fajne”
Beadsy – rodzaj, który przywędrował do nas ze stylowych Włoch. Korale wkładane są w tym systemie na srebrną bransoletkę z zapięciem. Dlatego, że zawieszki występują w nieliczonej liczbie wzorów prawie wszelka bransoletka jest odmienna.
Na światowym rynku znalazła swoje miejsce także edycja wywodząca się w Stanach zjednoczonych. Gdzie charmsy są podwieszane do bransolety za pomocą malutkiego karabinka. Przypisano im nazwę charmsów.
Obrączki ślubne – przynależą do działu sygnetów. Ostatnio niebagatelnie doznały chodliwości. Zakochani pragną posiadać wzory oryginalne ponadto indywidualną dedykacją.
Zegarki naręczne – nasza ostatnia rodzina z segmentu biżuterii. Niezwykle często kupowana również przez panów. Decydujący jest nie tylko materiał, ale także urządzenie wewnątrz.
Gatunków biżuterii pozostaje zdecydowanie niemało. W momencie kiedy wybieramy nierzadko lepiej poszukać niewielką firmę złotniczą. Wyroby będą zdecydowanie lepszej klasy, ponadto także delikatnie tańsze.

biżuteria 2020

Kategorie: posty